Ajakava / Game Schedule

KK PAULUSE JÕULUTURNIIR 2014  /  KK PAULUS CHRISTMAS TOURNAMENT 2014
AJAKAVA / GAME SHEDULE

Pärnu Spordihoone, Riia mnt. 129, Pärnu / Pärnu Sports Hall, Riia mnt. 129, Pärnu
 

  12.12.2013

        
       
kell/time grupp/group   saal I/court I tulemus/result
11.00 B 1999 Paulus - Rapla 35:45
12.00 B 1999 Kesklinna KK – Audentes 43:45
13.00 B 2000 Keila – Paulus II 85:17
14.00 B 1999 Aisciai – Paulus 32:39
15.00 B 1999 Tornado - Jonova  52:22
16.00 B 1999 Rapla – Kesklinna KK 35:48
17.00 B 1999 Audentes - Tornado  46:50
18.00 B 1999 Jonova - Aisciai  34:58
19.00 B 2000 St.Peterburg VO - Visi Kartu 42:50
       
    saal II/court II  
11.00 B 2000 Paulus II – Dynamo Moskva  30:70
12.00 B 2000 Paulus I – Kalinin  54:47
13.00 B 2000 Viimsi – Keravan Kori  44:29
14.00 B 2000 Kalev/Viasat-St.PeterburgVO  47:36
15.00 B 2000 Aisciai – Viimsi 43:32
16.00 B 2000 Visi Kartu – Kalev/Viasat 30:33
17.00 B 2000 Keila – Dynamo Moskva 54:37
18.00 B 2000 Kalinin – Rae Koss 61:34
19.00 B 2000 Aisciai – Keravan Kori 48:44
       
    saal III/Court III  
11.00 B 2002 Pärnu - Rapla 29:54
12.00 B 2002 Valga – KA Kalev 61:33
13.00 B 2002 Ogre - Jonova 62:22
14.00 B 2000 Rae Koss – Paulus I 19:62
15.00 B 2002 Tornado – Pärnu 58:10
16.00 B 2002 Valga - Rapla 36:53
17.00  B 2002 KA Kalev - Ogre 11:73
18.00  B 2002  Jonova – Tornado 21:58
       
    saal IV/Court IV  
12.00 B 2006 Kohila SK/Märjamaa – Pärnu 33:12
13.00 B 2006 St.Peterburg Neva Stars -Tartu Rock I 37:1
14.00 B 2006 Tartu Rock II - Kohila SK/Märjamaa 15:34
15.00 B 2006 LÕUNA / LUNCH  
16.00 B 2006 Visi Kartu – Pärnu 18:23
17.00 B 2006 St.Peterburg Neva Stars-Tartu RockII 22:6
18.00 B 2006 Tartu Rock I - Visi Kartu 1:25
       

 13.12.2013

     
       
    saal I/court I  
10.30 B 1999 Kesklinna KK - Aisciai 40:35
11.30 B 1999 Rapla - Audentes 52:36
12.30 B 1999 Paulus – Kesklinna KK 39:36
13.30 B 1999 Jonova - Audentes 46:51
14.30 B 2000 QF I A1-C2 Paulus I - Viimsi 40:26
15.30 B 1999 Paulus – Jonova 33:25
16.30 B 1999 Rapla – Tornado 41:53
17.30 B 2000 5-8place QFII-QFIV los. Aisciai-Dynamo Moskva 55:49
       
    saal II/court II  
10.30 B 2000 A3 –B3 Rae Koss - Paulus II 53:26
11.30 B 2000 C3 – D3 Keravan Kori - St.Peterburg VO 44:51
12.30 B 1999 Aisciai – Tornado 39:57
13.30 B 2000 QF III B1-D2 Keila - Visi Kartu 40:37
14.30 B 2000 A3-C3 Rae Koss - Keravan Kori 25:47
15.30 B 2000 B3-D3 Paulus II - St.Peterburg VO 30:89
16.30 B 2000 5-8place QFI–QFIII los Viimsi - Visi Kartu 22:39
17.30 B 2000 ½ final QFI–QFIII win Paulus I - Keila 38:55
18.30 B 2000 ½ final QFII–QFIV win Kalinin-Kalev/Viasat  42:44
       
    saal III/Court III  
10.30 B 2002 Rapla – KA Kalev  59:10
11.30 B 2002 Ogre - Tornado  40:39
12.30 B 2002 Pärnu - Jonova  19:33
13.30 B 2000 QF II C1-A2 Aisciai - Kalinin  31:44
14.30 B 2000 QFIV D1-B2 Kalev/Viasat-Dynamo Moskva 35:26
15.30 B 2002 Valga – Ogre 27:59
16.30 B 2002 Rapla – Tornado 60:50
17.30 B 2002 Pärnu – KA Kalev 28:24
18.30 B 2002  Valga - Jonova 43:52
       
    saal IV/court IV  
10.30 B 2006 Kohila SK/Märjamaa - St.Peterburg Neva Stars  33:25
11.30 B 2006 Pärnu -Tartu Rock I 28:19
12.30      
13.30      
14.30      
15.30 B 2006 Visi Kartu – Tartu Rock II 30:18
16.30 B 2006 Kohila SK/Märjamaa – Tartu Rock I 56:6
17.30 B 2006 Pärnu – Tartu Rock II 43:39
18.30 B 2006 Visi Kartu - St.Peterburg Neva Stars 8:29
       

  14.12.2013

     
       
    saal I/court I  
9.00 B 1999 Tornado – Kesklinna KK 52:37
10.00 B 1999 Aisciai - Rapla 40:43
11.00 B 1999 Paulus - Tornado 38:71
12.00 B 1999 Kesklinna KK - Jonova 36:50
13.00 B 1999 Audentes - Aisciai 56:54
14.00 B 1999 Rapla – Jonova 23:28
15.00 B 1999 Paulus - Audentes  
       
    saal II/court II  
10.00 B 2000 A3-D3 Rae Koss - St.Peterburg VO 19:39
11.00 B 2000 B3-C3 Paulus II - Keravan Kori 31:63
12.00 B 2000 7-8 place Viimsi - Dynamo Moskva 36:43
13.00 B 2000 5-6 place Visi Kartu - Aisciai 28:40
14.00 B 2000 3rd place Paulus - Kalinin 26:44
15.00 B 2000 Final Keila - Kalev/Viasat 57:46
       
    saal III/Court III  
9.00 B 2002 Jonova – KA Kalev 38:29
10.00 B 2002 Tornado – Valga 48:21
11.00 B 2002 Pärnu – Ogre 19:62
12.00 B 2002 Rapla – Jonova 45:18
13.00 B 2002 KA Kalev - Tornado 30:64
14.00 B 2002 Rapla - Ogre 49:30
15.00 B 2002 Pärnu - Valga  
       
    saal IV/court IV  
9.00 B 2006 Pärnu - St.Peterburg Neva Stars 31:30
10.00 B 2006 Kohila SK/Märjamaa - Visi Kartu 22:14
11.00 B 2006 Tartu Rock I - Tartu Rock II 25:27