Ajakava ja tulemused

K PAULUSE JÕULUTURNIIR 2013 / KK PAULUSE CHRISTMAS TOURNAMENT 2013
Pärnu Spordihoone, Riia mnt. 129, Pärnu

  6.12.2013

   
     
kell/time saal I/court I tulemus/result
12.00 B 2001 Kalinin - KK Paulus 22:49
13.15 B 2001 Puiga - Tartu PK 51:66
Lõuna/Lunch    
15.30 B 2001 Ridzene II - Kalinin 43:61
16.45 B 2001 KK Paulus - Puiga 69:33
18.00 B 2001 Tartu PK - Ridzene II 50:40
     
  saal II/court II  
12.00 B 2000 Ridzene - Rae Koss 39:22
13.15 B 2000 Viimsi - KK Paulus 42:46
Lunch    
15.30 B 2000 Kalinin - Jonova 46:51
16.45 B 2000 Paulus- Tornado II 57:33
18.00 B 2000 Tornado I - Ridzene 65:38
19.15 B 2000 Tornado II - KK Viimsi  27:51
     
  saal III/Court III  
12.00 B 2000 Kalinin - Tartu Rock 63:57
13.15 B 2000 KK Keila - BS Riga 48:53
Lõuna    
15.30 B 2000 Tornado I - Rae Koss 72:20
16.45 B 2000 Kaunas Aisciai - KK Keila 53:48
18.00 B 2000 Tartu Rock - Jonova 56:52
19.15 B 2000  BS Riga - Kaunas Aisciai  31:42
     
     

  7.12.2013

   
     
  saal I/court I  
9.00 B 2001 Kalinin - Puiga 27:35
10.15 B 2001 KK Paulus - Tartu PK 68:48
11.30 B 2001 Ridzene II - Puiga 24:50
12.45 B 2001  Kalinin- Tartu PK 77:42
Lõuna    
15.30 B 2001 KK Paulus - Ridzene II 47:32
16.45 B 2001 A I KK Paulus - B II Ridzene I 1/2 final 43:27
18.00 B 2001 A II Kalinin  - B I St. Petervburg VO 1/2 final 31:57
     
  saal II/court II  
10.15 B 2000 A III RAE KOSS - C III TORNADO II 9-12 place 39:35
11.30 B 2000 A I TORNADO I - C II KK VIIMSI 1/4 final 44:28
12.45 B 2000 A II RIDZENE - C I KK PAULUS 1/4 final 44:57
Lunch    
15.30 B 2001 KK Pärnu - Ogre 21:52
16.45 B 2000 A III Rae Koss - B III Tartu Rock 9-12 place 35:54
18.00 B 2000 AI/CII KK Viimsi - BI/DII Jonova losers 5-8place 27:18
     
  saal III/Court III  
10.15 B 2000 B III TARTU ROCK - D III KEK KEILA 9-12 place 42:66
11.30 B 2000 B I JONOVA - D II BS RIGA 1/4 final 23:39
12.45 B 2000 B II KALININ - D I KAUNAS AISCIAI 1/4 final 34:46
Lõuna    
15.30 B 2000 C III Tornado II - D III Keila KK 9-12 place 35:76
16.45 B 2000 AII/CI Ridzene - BII/DI Kalinin losers 5-8place 35:51
     
     

  8.12.2013

   
     
  saal I/court I  
9.00 B 2001 A III Puiga - B III Ogre 5-6 place 14:63
10.15 B 2001 3 - 4 place Ridzene I-Kalinin 58:31
11.30 B 2001 Final St. Peterburg VO-KK Paulus 40:41
     
  saal II/court II  
9.00 B 2000  AI/CII Tornado I - BI/DII BS Riga winners 1/2 final 33:53
10.15 B 2000  A III Rae Koss - D III Keila KK 9-12 place 36:71
11.30 B 2000  7 - 8 place Jonova-Ridzene 37:41
12.45 B 2000  3 - 4 place KK Paulus - Tornado I 28:64
     
  saal III/Court III  
9.00  B 2000 AII/CI Paulus - BII/DI Kaunas Aisciai winners 1/2 final 47:56
10.15 B 2000 B III Tartu Rock- C III Tornado II9-12 place  64:35
11.30 B 2000 5 - 6 place KK Viimsi-Kalinin 21:41
12.45 B 2000  Final BS Riga-Kaunas Aisciai 47:35