Jõuluturniir 2015

KK PAULUSE JÕULUTURNIIR 2015  /  KK PAULUS CHRISTMAS TOURNAMENT 2015 AJAKAVA / GAME SHEDULE
Pärnu Spordihoone, Riia mnt. 129, Pärnu / Pärnu Sports Hall, Riia mnt. 129, Pärnu
 

  11.12.2015

        
       
kell/time grupp/group   saal I/court I tulemus/result
09.00 2006 Neva Stars – Paulus 76:6
10.00 2006 Saku – Kohila 18:40
11.00 2006 Rae Koss – Tartu Rock 11:39 
12.00 2006 Tartu Palliklubi – Viimsi 46:22 
13.00 2006 Rakvere – Paulus 79:7 
14.00 2006 Tornado – Saku 26:16 
15.00 2006 Jonova – Rae Koss 25:16
16.00 2006 Riga Ridzene – Tartu Palliklubi 18:19 
17.00 2006 Neva Stars – Rakvere 34:19 
18.00 2006 Tornado – Kohila 

34:28

19.00 2006 Jonova – Tartu Rock 

30:27

       
    saal II/court II  
09.00 2004  Tsentralnaja – Pärnu 58:10
10.00 2004  TTÜ/RIM – Rae Koss  60:30
11.00 2004 Jonova I – Saku 30:36
12.00 2004 Tornado I – Viimsi 61:17
13.00 2004 Raseiniai – Jonova II  48:15 
14.00 2004 Tsentralnaja – Tornado I 24:37
15.00 2004 Tornado II – Jonova I  23:26 
16.00 2004 TTÜ/RIM – Raseniai 28:36
17.00 2004 Pärnu – Viimsi 15:43 
18.00 2004 Rae Koss – Jonova II 35:22
19.00 2006 Riga Ridzene - Viimsi 36:11 
       
    saal III/Court III  
09.00 1999 Paulus I – Paulus II  48:40
10.00 2000 Paulus – Jonova 34:38
11.00 2000 Rae Koss – Viimsi 25:31
12.00 1999 Tornado – Erkmaa 39:44
13.00 1999 SKM Safetystyle - Audentes  29:13 
14.00 2000 Rapla – Audentes  39:33 
15.00 1999 Paulus I – Tornado 33:36
16.00 2000 Paulus – Rae Koss  44:13 
17.00  1999 Erkmaa – SKM Safetystyle  46:37 
18.00  1999 Paulus II – Audentes 30:25
19.00 2000 Jonova - Rapla

36:45

       
       
       
       

 12.12.2015

     
       
    saal I/court I  
09.00 2006 A3-B3 Paulus – Saku  14:26
10.00 2006 C3-D3  Rae Koss – Viimsi 33:19
11.00 2006 QF I A1-C2 Neva Stars - Tartu Rock 24:25
12.00 2006 QF II C1-A2       Jonova - Rakvere 20:31
13.00 2006 QF III B1-D2 Tornado - Riga Ridzene 31:18
14.00 2006 QF IV D1-B2Tartu Palliklubi- Kohila 26:31
15.00 2006 B3-D3 Saku- Viimsi 35:26
16.00 2006 5-8place QFI–QFIII losers Neva Stars-Riga Ridzene 34:12
17.00 2006 5-8place QF II –QF IV losers Jonova-Tartu PK 29:32
18.00 2006 ½ final QF I – QFIII winners Rock-Tornado 36:33
       
    saal II/court II  
09.00 2004 Tsentralnaja – Viimsi 41:8
10.00 2004 Tornado II – Saku 24:34
11.00 2004 TTÜ/RIM – Jonova II 27:19 
12.00 2004 Tornado I – Pärnu 65:25
13.00 2004 Rae Koss – Raseiniai 24:38
14.00 2006 A3-C3  Paulus - Rae Koss 15:45
15.00 2004 A3-B3   Viimsi - Tornado II 35:26
16.00 2004 A2-B2  Tsentralnaja - Jonova I 60:10
17.00 2004 A1-B1 Tornado I - Saku  59:28 
18.00 2006 ½ final QF II – QFIV winners Rakvere-Kohila 24:22
       
    saal III/Court III  
09.00 1999 Paulus I – SKM Safetystyle 26:31
10.00 2000 Viimsi –Audentes  36:43 
11.00 1999 Tornado – Paulus II 39:22
12.00 2000 Rae Koss – Rapla 27:47
13.00 1999 Erkmaa –Audentes  35:30 
14.00 2000 Paulus – Viimsi 33:20
15.00 2000 Jonova - Audentes 25:33
16.00 1999 Paulus I – Erkmaa 44:26
17.00 1999 Paulus II – SKM Safetystyle 46:52
18.00 1999 Tornado - Audentes 58:30
       
       
       
       

  13.12.2015

     
       
    saal I/court I  
9.00 2000 Paulus - Rapla 47:40 
10.00 2006 7 -8 place Riga Ridzene - Jonova 28:30
11.00 2000 Paulus - Audentes 48:57
12.00 2006 Bronze medal game Tornado - Kohila 40:30
13.00 2000 Rae Koss - Jonova 41:50
14.00 2006 Final Tartu Rock - Rakvere 29:38 
       
    saal II/court II  
09.00 2004 A3 -C3 Viimsi - Rae Koss

22:20

10.00 2004 A2 -C2 Tsentralnaja - TTÜ/Rim 33:29
11.00 2004 A1 -C1 Tornado I - Raseiniai 59:25
12.00 2004 A4 -C4 Pärnu - Jonova II 19:35 
13.00 2004 B3 -C3  Tornado II - Rae Koss 19:34
14.00 2004 B2 -C2  Jonova I - TTÜ/Rim 14:27 
15.00 2004 B1 -C1  Saku - Raseiniai  
       
    saal III/Court III  
9.00 2000 Rae Koss - Audentes 32:37 
10.00 2000 Jonova - Viimsi 22:42 
11.00 1999 SKM Safetystyle – Tornado 50:38 
12.00 1999 Paulus I – Audentes 37:28 
13.00 1999 Erkmaa – Paulus II 55:34
14.00 2000 Viimsi - Rapla 28:38
       
    saal IV/court IV  
11.30 2006 A3-D3  Paulus - Viimsi 44:35
12.30 2006 B3-C3  Saku -Rae Koss 20:26 
13.30 2006 5 -6 place Neva Stars - Tartu Palliklubi 29:20