Pärnus algas Pauluse jõuluturniir

Reedel algas Pärnus traditsiooniline korvpalliklubi Pauluse jõuluturniir, kus Eesti, Läti, Leedu ja Venemaa noored korvpallurid madistavad kolmes vanuseklassis: 2000. ja 2001. aastal sündinud poisid ning 2002. aastal sündinud tüdrukud. Kõige vanemate poiste hulgas selgusid avapäeva järel veerandfinaalpaarid. Turniiri korraldaja Pärnu Paulus alistas alagrupis Viimsi 46:42 ja Kaunase Tornado II 55:33 ning kohtub laupäeva hommikul veerandfinaalis lätlaste Ridzenega. Oma alagrupis teise koha saanud lätlased alistasid Rae Kossu 39:22, ent kaotasid Kaunase Tornado põhimeeskonnale 30:65. Mõistagi võitis turniiri soosikute hulka kuuluv, Leedus esikolmiku piiril olev Tornado kindlalt ka alagrupi ja kohtub veerandfinaalis Viimsiga.
Tabeli teisel poolel olid alagrupid väga võrdsed. B-grupis said Peterburi Kalinini spordikool, leedulaste Jonava ja Tartu Rock kõik võrdselt võidu ja kaotuse ning määravaks sai korvide vahe. Esikoht kuulus Jonavale, teine oli Peterburi meeskond ja kolmas Rock. D-alagrupis kaotas Keila võrdse tulemusega 48:53 nii mullusele Pärnu turniiri võitjale ja Läti selle vanuseklassi liidrile BC Rigale, kui ka Leedu 6. meeskonnale Kaunase Aisciaile. Leedu ja Läti klubide omavahelise heitluse võitis Aisciai 42:31 ning nemad kohtuvad veerandfinaalis Kalinini spordikooliga. BC Riga läheb vastamisi Jonavaga.
2001. aastal sündinud poiste turniiril juhivad A-alagrupis täisedu kahe võiduga Paulus ja Tartu Palliklubi. Kalinini spordikoolil on kirjas võit ja kaotus ning Puigal ja Rizene II meeskonnal kaks kaotust. B-alagrupis on kahe vooru järel täisedu Peterburi VO-l ja Ridzene I meeskonnal. Üks võit on KK Pärnul, võiduta jätkavad Ogre ja Tartu Rock.
Tüdrukute turniiril on kaks mängu pidanud vaid Ridzene, kel on kirjas võit ja kaotus. Siili palliklubil ja lätlaste Juglal on üks võit, Paulusel ja Puigal üks kaotus.
Mängudega jätkatakse laupäeval, turniir lõppeb pühapäeval.