Pauluse jõuluturniiril jõuti otsustavate kohtumisteni

Pärnus jätkunud korvpalliklubi Paulus jõuluturniiril selgusid 2001. aastal sündinud poiste jõukatsumise finalistid – pühapäevases esikohamängus kohtuvad Paulus ja Peterburi VO. Poolfinaalides olid koduseinte toetust nautinud Paulus üle lätlaste Ridzenest 43:27, Peterburi VO sai aga 57:31 jagu Peterburi Kalinini spordikoolist. Poolfinaalide kaotajad selgitavad mõistagi pronksmedali omaniku.

5.-6. koha mängule jõudsid Puiga ja lätlaste Ogre. 7.-8. koha mängus kohtuvad Tartu Palliklubi ja KK Pärnu, viimaste kohta püüavad vältida Ridzene II ja Tartu Rock. 
2000. aastal sündinud poiste turniiril on esialgu jõutud poolfinaalideni. Paulus alistas veerandfinaalis Ridzene 57:44 ja kohtub pühapäeva hommikul Kaunase Aisciaiga, kes sai veerandfinaalis jagu Kalinini spordikoolist 46:34. Teises poolfinaali jõudsid BK Riga ja Kaunase Tornado. BK Riga alistas veerandfinaalis leedulaste Jonava 39:23, Tornado oli aga 44:28 üle Viimsist.
Viimsi mängib homme 5.-6. koha mängus Kalinini spordikooliga. 7.-8. koha kohtumises lähevad vastakuti Jonava ja Ridzene.
Alumises grupis, kus mängitakse kohtadele 9.-12., alistas Keila Tartu Rocki ja Kaunase Tornado teise meeskonna. Rock sai jagu Rae Kossust, kes omakorda oli üle Tornado II meeskonnast.
Turniiri korraldaja Paulus püsib medalikonkurentsis ka tüdrukute hulgas. Finaal on küll Läti siseasi, seal kohtuvad Ridzene ja Jugla, Paulus heitleb aga pühapäeval Siili palliklubiga pronksi eest.