Rebasekutsikate (2006 kuni 2008 sünniaastaga poisid) Tulemused 2017/18 hooajal

16- 18.09.2017 Osalesid nii meie U11(2006 ja nooremad) kui ka U10 tiimid(2008 ja nooremad) Kohila Sügisturniiril korvpallis.

Meie vanematel poistel tuli vastu võtta 4 kaotust Raplamaale kaotati 23:68, T.Soku KK/SK Nord ile 32:47, Saku KK 29:43 ja kohamängus uuesti T.Soku KK le 39:49.

Esimesel päeval mängisime endast vanemate poiste vastu ilma põhikeskmängija Artjomita. Pooled poisid vanemast võistkonnast mängisid, ka veel  turniir kolmandal päeval nooremate seas ja võitsid selle turniiri kindlalt. Kõik kolm vastast alistati veenva üleolekuga. Finaalis võideti Keilat 43:14.

Meeskondade koosseisud lisatud fotodel.

VKK( Väikeste klubide karikas)

 

I etapp Haapsalus 20.11.2017

 

KK Paulus vs Märjamaa KK 75 : 15

KK Paulus vs Haapsalu 69 : 14

 

 

Meeskonnas mängisid Willem Allik, Ron Jakob Eensalu, Karl Erik Hallik, Kristjan Kalbus, Marlon Koitla, Genneth Luhasaar, Robin Miklas, Andreas Pärn, Jesper Roman, Karl Mattis Sonntak.

 

 

 

G4S ja EKL Makroliiga

 

I etapp Pärnus 05.11. 2017

 

KK Paulus vs Kesklinna KK 84 : 24

KK Paulus vs Viimsi/Pirita 101:28

KK Paulus vs KK Viimsi 70 : 41

 

 

Meeskonnas mängisid Willem Allik, Ron Jakob Eensalu, Karl Erik Hallik,Robin-Mattias Indres, Gregor Killing,Marlon Koitla, Robin Miklas, Andreas Pärn, Jesper Roman, Karl Mattis Sonntak ja Urmo Uibopuu

18.11.2007 Võõrustas KK Pauluse meeskond VKK  II etappi. See oli meeskonnale esimeseks mängudeks uue peatreeneri Mait Käbini käe all. Enne mängu tänasid poisid ka Lembitut tehtud töö eest.

Meie poisid kohtusid Paide KK7 ja Rae Kossuga. Lisaks osalesid etapil ka meie alagrupikaaslased Märjamaa KK ja Haapsalu meeskonnad.  nagu meie poistele tavaks alustati esimest mängu Paidega küllaltki uniselt ja avaveerand möödus veel enamvähem võrdsete heitluses. Teisest veerandist alates keerati aga punn põhja ja vastased suutsid avaveerandil kogutud 8 punktile mängu lõpuks lisada veel ainult 6 punkti. ülekaalukas võit 44:14 meile.resultatiivsusega paistsid meie poolt silma Jesper esimeses viisikus ja Robin(kes tabas ka kaks kolmepunktiviset )teises viisikus.paidel polnud kaht võrdväärset viiskut vastu panna ja see saigi lõppkokkuvõttes määravaks. Kindlasti peab kiitma esimesi mänge meeskonnas tegevat Gregorit, kes oma praktiliselt ainsa võimaluse külmavereliselt ära lahendas.meelde jäi ka Karl Mattiase eeffektne kulp vastasmeeskonna liidrile, millele järgnes koheselt pikk resultatiivne sööt kaaslasele.

 

Teises mängus tuli meile vastu Rae Koss, kelle meeskondadele oleme eelnevatel aastatel ikka pidanud alla vanduma.  Ka selles mängus  kordus mõneti esimese mängu stsenaarium kohmetuvõitu alguse järel vajutati gaas põhja ja mingit tagasivaatamist enam ei olnud. pakuti ilusaid korve nii lähedalt kui kaugemalt ja võeti kindel 53:23 võit.Rae Kossu treeneriks on muuseas veel paar aastat tagasi KK Pärnut meistriliigas esindanud Brett Nõmm.

 

Head mängu näitas Pärnu etapil ka Mrjamaa meeskond , kes suutis algul päeva kõige põnevamas mängus alistada rae Kossu 32.30 ja seejärel ka Paide. 

KK Pauluse eest mängisid  Willem Allik, Ron Jakob Eensalu, Kristjan Kalbus, Gregor, Killing, Karl Mattias Sonntak, Marlon Koitla, Andreas Pärn, Robin Miklas, Robn Mattias Indres, Jesper Roman, Genneth Luhasaar ja Karl Erik Hallik

 

 

Makroliiga 5.12. 2017